Fotografia sferyczna w Katedrze w Poznaniu

Realizuję zlecenia fotografii 360 na ślubach a także nagrywam uroczystości kościelne kamerą sferyczną. Staram się wykonywać swoją pracę sprawnie i dokładnie tak, aby finalnie zdjęcia i nagrania wideo były najwyższej jakości. Moje starania doceniło Google, uznając moje prace za warte certyfikatu „Google Street View recomended”. Staram się ciągle podnosić poprzeczkę oraz zwiększać doświadczenie w zakresie fotografii sferycznej. W tym celu udałem się do jednego z najbardziej wymagających fotograficznie kościołów w Poznaniu. Gra intensywności światła, barw, spore odległości między poszczególnymi elementami architektonicznymi w Katedrze w Poznaniu stanowią bardzo duże wyzwanie dla fotografa sferycznego oraz sprzętu do fotografii 360.

Fotografowanie 360 w Katedrze w Poznaniu poszło wyjątkowo sprawnie. Uznałem, że najlepiej będzie wykonać fotografie sferyczne w nawie głównej oraz w kaplicach bocznych. Okazało się, że każde z tych miejsc ma inne warunki świetlne a fotografie sferyczne w każdym miejscu mają inny klimat i doskonale oddają różnorodność atmosfery kolejnych kaplic.

Ślub w Katedrze w Poznaniu i fotografia sferyczna

Przeprowadzone doświadczenie, sfotografowanie kilku miejsc w poznańskiej Katedrze daje mi prawo bycia w 100% pewnym najwyższej jakości zdjęć. Fotografia 360 ślubu w Katedrze jest strzałem w dziesiątkę. Na zdjęciach widać całą przestrzeń dokoła kamery. Nawy, oraz siedzący goście a także główni bohaterowie wydarzenia oraz prowadzący sakrament ślubu; słowem wszyscy na zdjęciu będą widoczni. Zdjęcia ślubne w tym reprezentacyjnym kościele, wykonane w technologii 360 są adekwatnym połączeniem tradycyjnej, wysokiej jakości zdjęć oraz nowatorskiego rozwoju fotografii panoramicznej.

Poniższa fotografia może wydawać się w nielicznych kadrach ciemna, jednakże należy pamietać, że w kościele wyłączone było dodatkowe oświetlenie. Znaczna większość kadru oddaje niesamowitą aurę miejsca oraz fantastyczne bawrwy uzyskane dzięki okiennym witrażom.

Fotografia sferyczna ślubu w Katedrze w Poznaniu

 

Więcej fotografii sferycznych wykonanych w Katedrze w Poznaniu znajduje się w poniższym albumie:

Fotografia sferyczna ślubu w Katedrze w Poznaniu

 

Najwyższej jakości zdjęcia sferyczne zajmują bardzo dużo miejsca na serwerze, stąd, jako rekomendowany przez Google fotograf i entuzjasta usług Google, znaczną część prac prezentuję za pośrednictwem serwerów i aplikacji Google. Dziękuję za wyrozumiałość.